Büyükgöz, “En güçlü destek Gebze’den gelecek”
Adaylığının açıklandığı günden buyana çalışmalarını yoğun bir şekilde gerçekleştiren Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze’yi karış karış ziyaret ederek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
12 Ocak’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının açıklanmasından bu yana Seçim Kordinasyon Merkezi çalışmalarını yoğun bir şekilde gerçekleştiren Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Beylikbağı ve Hürriyet Mahallesi’nde coşkulu kalabalıkla sokak yürüyüşü düzenledi. İki mahalleyi sokak sokak ziyaret eden Büyükgöz, vatandaşlarla sohbet etti.
“ZAFER BİZİMLE”
31 Mart’ta Gebzelilerin Cumhur İttifakı’na güçlü bir destek vereceğini söyleyen Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, “Biz sahaya indiğimiz günden beri oylarımızı en üst seviyeye taşımanın gayretini gösterdik. Gebze’de girmedik ev, elini sıkmadık kimse bırakmamak için yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı sürdürdük. Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlere sayılı günler kala bir çok mahallemizi sokak sokak ziyaret ederek vatandaşlarımızla buluştuk. Çok şükür ki gittiğimiz her yerde hemşerilerimizin ilgisiyle karşılandık. Gebze’de ki tablo gösteriyor ki, 31 Mart akşamı zafer bizimle inşallah. Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği Gebze’den göndermiş olacağız” dedi.
Seçim kampanyası süreciyle ilgili açıklamada bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, “Adaylığımızın ilan edilmesiyle birlikte kapsamlı bir çalışma yaparak Gebze ile ilgili projelerimizi ortaya koyduk. 33 yıldır Yüksek Şehir ve Bölge Plancısı olarak Türkiye’nin her ilinde projelere imza atan, belediyeciliğin içinden gelen bir kardeşiniz olarak hayata geçireceğimiz hizmetleri ve yönetim anlayışımızı sizlerle paylaştık. Fakat birileri yalan bilgilerle, altı boş cümleler nifak tohumu ekti. Onların hesabı seçim kazanmak değil. Cumhur İttifakı’nın oylarını nasıl aşağıya çekebiliriz diye hesap yapıyorlar. Bugüne kadar olduğu gibi 31 Mart’ta da Gebzeli hemşerilerimiz en güzel cevabı kendilerine sandıkta verecektir.” ifadelerini kullandı.