Büyükgöz’den MHP ve AK Parti standına ziyaret
Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Kent Meydanı’nda MHP ve AK Parti standlarını ziyaret etti. Büyükgöz, “Cumhur İttifakı olarak Gebze’de güçlü bir şekilde kazanacağız” dedi.
Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Kent Meydanı’nda seçim çalışmaları kapsamında kurulan Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti standlarını ziyaret etti. Standlarda görevli partililerle buluşan Büyükgöz, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin bir araya gelerek ülkemizin beka mücadelesine karşı kurduğu Cumhur İttifakı bizim sarsılmaz ilkemizdir. 31 Mart’ta kadar hep birlikte gönül ve el birliği ile çalışacağız” dedi.
“CUMHUR İTTİFAKI GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE KAZANACAK”
Saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Büyükgöz, “Gebze’yi karış karış gezerek hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. İnanıyorum ki, Gebzeli hemşerilerimiz tercihini Cumhur İttifakı’ndan yana, hizmet siyasetinden yana kullanacaktır. Gebze’de güçlü bir şekilde kazanarak, 1 Nisan’dan itibaren hemşerilerimize verdiğimiz taahhütleri yerine getirmek için çalışacağız. Verdiğimiz her sözü yerine getirecek ve her zaman vatandaşlarımız ile birlikte olmaya özen göstereceğiz” ifadelerini kullandı.